• Титульний партнер
  • Організатор
  • Співорганізатор
  • Співорганізатор

FAQ ТРИАТЛОН

[spoiler title=”1. Що таке Triathlon Ukraine та які старти він організує в 2022 році?” style=”fancy” anchor=”Spoiler-2″]

Triathlon Ukraine — спільний проєкт компанії Run Ukraine, яка вже більше 10 років організовує наймасштабніші бігові події в Україні, та Sapik Team — найкращої команди з триатлону в Україні, 18-та в Європі та 130-та у світі.

Наразі відкрито реєстрацію на захід DRAGON CAPITAL КИЇВ ТРИАТЛОН: 70.3.
У межах заходу, окрім основної дистанції — 70.3, відбудуться також індивідуальні змагання на спринтерській дистанції, індивідуальний заплив на 2 км та естафета.

Щодо інших подій сезону 2022 — DRAGON CAPITAL КИЇВ ТРИАТЛОН: ДУАТЛОН та DRAGON CAPITAL КИЇВ ТРИАТЛОН: ОЛІМПІК — команда Triathlon Ukraine докладає всіх зусиль, аби ці заходи відбулись, але поки реєстрацію на них ми не відкриваємо. 

Слідкуйте за анонсами, та до зустрічі у новому сезоні!

[/spoiler] [spoiler title=”2. З яких етапів складаються дистанції? Скільки пливти, скільки їхати на велосипеді, скільки бігти?” style=”fancy” anchor=”Spoiler-2″]

У рамках DRAGON CAPITAL КИЇВ ТРИАТЛОН: 70.3 відбудуться індивідуальні змагання та змагання в форматі естафети.
DRAGON CAPITAL КИЇВ ТРИАТЛОН: 70.3 складається із:

СПРИНТЕРСЬКА ДИСТАНЦІЯ складається із:

[/spoiler] [spoiler title=”3. Де відбуватимуться змагання?” style=”fancy” anchor=”Spoiler-2″]

Захід DRAGON CAPITAL КИЇВ ТРИАТЛОН: 70.3 відбуватиметься у Києві.
Старт — на Набережному шосе, фініш — на Контрактовій площі.

[/spoiler] [spoiler title=”4. Коли розпочинається реєстрація на старти?” style=”fancy” anchor=”Spoiler-2″]

Реєстрацію на старт DRAGON CAPITAL КИЇВ ТРИАТЛОН: 70.3 буде відкрито 14 грудня 2021 року.

[/spoiler] [spoiler title=”5. Як зареєструватися на старти Triathlon Ukraine?” style=”fancy” anchor=”Spoiler-2″]

1) Обери старт і зайди на сайт цього заходу.

2) Натисни кнопку «Зареєструватися».

3) Введи логін та пароль для входу в особистий кабінет, якщо ти раніше вже був зареєстрований на наші заходи.

4) Натисни кнопку «Вхід».

Увага! Якщо ти раніше не брав участь у заходах Triathlon Ukraine, тобі необхідно перед введенням логіну та паролю натиснути «Реєстрація» та ввести анкетні дані. Після успішної реєстрації тобі на пошту буде надіслано листа з логіном та паролем для входу в особистий кабінет.

5) У персональному кабінеті перевір усі заповнені дані та введи дані в пусті клітинки.

6) Обери додатковий товар за бажанням та натисни «Далі».

7) Після підтвердження замовлення введи реквізити платіжної картки та натисни «Сплатити».

8) Після здійснення оплати та отримання повідомлення про успішну оплату перевір наявність стартового листа в особистому кабінеті (вкладка «Мої події») або у поштовій скриньці, яка була вказана при реєстрації. У стартовому листі вказані наступні дані: дистанція, вік, стартовий номер, прізвище та ім’я, контактні дані для зв’язку.

Якщо у тебе виникнуть питання, пиши на пошту [email protected]

[/spoiler] [spoiler title=”6. Як здійснити оплату?” style=”fancy” anchor=”Spoiler-2″]

Відповідно до «Правил Triathlon Ukraine 2022», оплата стартового внеску учасниками змагання здійснюється електронним платежем на сайті організатора.

Сервіс проведення платежів забезпечується Міжбанківською системою електронної доставки й оплати рахунків Portmone.com з використанням сучасного та безпечного механізму авторизації платіжних карт.

Реквізити платіжних карт вводяться на сайті Portmone.com у захищеному режимі і недоступні співробітникам.

[/spoiler] [spoiler title=”7. Скільки часу триває реєстрація на старти Triathlon Ukraine?” style=”fancy” anchor=”Spoiler-2″]

Реєстрація на DRAGON CAPITAL КИЇВ ТРИАТЛОН: 70.3  триває з 14 грудня 2021 року до 6 серпня 2021 року за наявності вільних слотів.

[/spoiler] [spoiler title=”8. У якому форматі відбудуться старти: офлайн чи онлайн?” style=”fancy” anchor=”Spoiler-2″]

Організатори планують проводити старти у форматі офлайн із дотриманням усіх карантинних норм. У залежності від карантинної зони (зеленої, жовтої, помаранчевої) організатори забезпечать старт хвилями.

[/spoiler] [spoiler title=”9. Чи повернуть мені кошти за слот, якщо я не зможу взяти участь у старті?” style=”fancy” anchor=”Spoiler-2″]

Реєстраційний внесок, сплачений учасником Змагання, не підлягає поверненню ні за яких обставин, в тому числі, але не виключно: якщо учасник Змагання не може взяти участі у Змаганні, завершити обрану дистанцію, не вкладається в установлений ліміт часу, а також якщо учасник дискваліфікований або Змагання скасовано на тлі непередбачуваних наслідків пандемії COVID-19 або через форс-мажорні обставини і т.д.

[/spoiler] [spoiler title=”10. Чи можу я перереєструвати свій слот на іншого учасника?” style=”fancy” anchor=”Spoiler-2″]

Стартовий внесок, сплачений учасником Змагання, може бути перереєстрований на іншу особу в рамках заходу безкоштовно не пізніше, ніж за 30 днів до початку Змагання.

В 30-денний період до початку Змагання послуги «Заміна учасника» на іншу особу та/або «Заміна дистанції» – платна. Вартість послуги складає 1000 грн.

Учаснику необхідно придбати “Сертифікат на заміну учасника” та/або «Сертифікат на зміну дистанції» в онлайн магазині за посиланням http://runukraine.org/shopping.

Учаснику необхідно оформити індивідуальну заявку, написавши листа на [email protected], вказавши в темі «Заміна учасника №Замовлення сертифікату» та/або «Заміна дистанції №Замовлення сертифікату», та надати необхідні дані.

Після проведення процедури учасник отримує новий номер із чіпом без імені та все інше, що передбачено стартовим пакетом Змагання для певної дистанції. Попередній номер учасника, який був вказаний в заявці, буде анульовано.

Увага! Кількість даних сертифікатів обмежена. Послуга можлива тільки за наявності цього сертифікату.

 

[/spoiler] [spoiler title=”11. Як я отримаю стартовий пакет учасника?” style=”fancy” anchor=”Spoiler-2″]

Видача стартових пакетів відбудеться на Експо2022 напередодні старту, тобто для DRAGON CAPITAL КИЇВ ТРИАТЛОН: 70.3 — 6 серпня.

Щоб отримати стартовий пакет, необхідно пред’явити стартовий лист і документ, що посвідчує особу.
Кожен учасник Естафти має бути особисто присутнім під час видачі пакету, з пред’явленням документа, що посвідчує особу учасника, в дні видачі стартових пакетів на Експо2022. Видача відбувається всій команді одночасно. Тобто для отримання стартового пакету мають бути присутні всі члени команди одночасно.
Увага! Видача стартових пакетів в день проведення Змагання 07 серпня 2022 року не відбувається за будь-яких обставин.

SMS-ідентифікація – це сервіс, який надає можливість ідентифікувати Клієнта у системі адміністрування шляхом надсилання SMS-коду на мобільний телефон, зазначений в особистому кабінеті учасника. Сервіс надається за таких умов: Клієнту відомий стартовий номер учасника або
ID-замовлення; Клієнт може назвати SMS-код.

[/spoiler] [spoiler title=”12. Чи може інша особа отримати мій стартовий пакет?” style=”fancy” anchor=”Spoiler-2″]

Так, інша особа може отримати стартовий пакет учасника, якщо:

Директору ГО «Бігова Україна»

Черніцькому Д. Л.

Я, (прізвище ім’я особи, яка придбала реєстрацію), прошу видати стартовий пакет з номером (вказати стартовий номер) моєму представнику (прізвище ім’я представника, який отримує реєстрацію), у зв’язку з тим, що особисто я не можу вчасного його отримати.

Дата, підпис особи, що придбала реєстрацію.

Увага! Цей пункт не діє для учасників будь-яких естафети, а саме: DRAGON CAPITAL КИЇВ ТРИАТЛОН: 70.3. ЕСТАФЕТА.

Це означає, що кожен учасник Естафети має бути присутнім під час видачі пакету, з пред’явленням документа, що посвідчує особу учасника, в дні видачі стартових пакетів на Експо 2022. Видача відбувається всій команді одночасно. Тобто для отримання стартового пакету мають бути присутні всі члени команди одночасно.

SMS-ідентифікація – це сервіс, який надає можливість ідентифікувати Клієнта у системі адміністрування шляхом надсилання SMS-коду на мобільний телефон, зазначений в особистому кабінеті учасника. Сервіс надається за таких умов: Клієнту відомий стартовий номер учасника або
ID-замовлення; Клієнт може назвати SMS-код.

[/spoiler] [spoiler title=”13. Чи можу я отримати стартовий пакет, якщо я не можу прийти на Експо й ніхто не може забрати його замість мене?” style=”fancy” anchor=”Spoiler-2″]

Так, стартові пакети зберігаються в організаторів протягом 30 календарних днів після змагання. Учасник може забрати його самостійно в офісі Run Ukraine. Для цього потрібно написати на пошту [email protected].

Також можна залишити прохання надіслати стартовий пакет на вказану адресу. Доставка стартових пакетів здійснюється за рахунок замовника.

[/spoiler] [spoiler title=”14. Що, крім придбаного слоту, мені потрібно для допуску до змагань?” style=”fancy” anchor=”Spoiler-2″]

Усі спортсмени повинні мати:

[/spoiler] [spoiler title=”15. З якого віку можна брати участь у стартах Triathlon Ukraine?” style=”fancy” anchor=”Spoiler-2″]

До змагань Triathlon Ukraine допускаються учасники, які досягли 18 років.

[/spoiler] [spoiler title=”16. Чи існують часові ліміти на подолання дистанцій стартів Triathlon Ukraine? Якщо так, то які вони?” style=”fancy” anchor=”Spoiler-2″]

Так, часові ліміти існують.

DRAGON CAPITAL КИЇВ ТРИАТЛОН: 70.3 (плавання 1900 м + вело 90 км + біг 21.0975 км): загальний часовий ліміт 7 годин. Але якщо учасник проходить перший і другий етап довше, ніж за 5 годин 5 хвилин, то до третього етапу він не допускається.

DRAGON CAPITAL КИЇВ ТРИАТЛОН: СПРИНТ (плавання 750 м + вело 20 км + біг 5 км): загальний часовий ліміт 2 години. Якщо учасник проходить перший і другий етап довше, ніж за 75 хвилин, то до третього етапу він не допускається.

ЗАПЛИВ 2 км загальний часовий ліміт 1 година, 10 хвилин
[/spoiler] [spoiler title=”17. Чи передбачені якісь знижки на реєстрацію?” style=”fancy” anchor=”Spoiler-2″]

Право на знижку в розмірі 35 % мають:

Щоб отримати знижку, учаснику необхідно оформити індивідуальну заявку, написавши листа на [email protected], вказавши в темі «Спеціальна категорія».

Під час відправлення заявки потрібно додати документи відповідно до вашої пільгової категорії: копію паспорту, пенсійного посвідчення, посвідчення учасника бойових дій, пенсійне посвідчення особи з інвалідністю, спеціальна довідка внутрішньо переміщеної особи з зони АТО.

[/spoiler] [spoiler title=”18. Чи є якісь вимоги до екіпірування під час плавання?” style=”fancy” anchor=”Spoiler-2″]

Усі спортсмени повинні проходити етап плавання у шапочках для плавання. Наявність гідрокостюма залежить від температури води, категорії та вікової групи.

Для категорій «ПРО». Якщо дистанція 1500 м або менше, учаснику заборонено одягати гідрокостюм для проходження етапу плавання, коли температура води +20 ºC і вище. Обов’язково долати дистанцію в гідрокостюмі, якщо температура води +15.9 ºC і нижче. Якщо дистанція 1501 м або більше, учаснику заборонено одягати гідрокостюм для проходження етапу плавання, коли температура води +22 ºC і вище. А обов’язково долати дистанцію в гідрокостюмі, якщо температура води +15.9 ºC і нижче.

Для спортсменів вікових груп. Якщо дистанція 1500 м або менше, учаснику заборонено одягати гідрокостюм для проходження етапу плавання, коли температура води +22 ºC і вище. Обов’язково долати дистанцію в гідрокостюмі, якщо температура води +15.9 ºC і нижче. Якщо дистанція 1501 м або більше, учаснику заборонено одягати гідрокостюм для проходження етапу плавання, коли температура води +24.6 ºC і вище. А обов’язково долати дистанцію в гідрокостюмі, якщо температура води +15.9 ºC і нижче.

Обов’язковий гідрокостюм має покривати щонайменше торс. Товщина гідрокостюма має бути не більше 5 мм.

[/spoiler] [spoiler title=”19. Отримання чіпу перед стартом плавального етапу змагань” style=”fancy” anchor=”Spoiler-2″]

Чіп видається виключно за стартовим номером учасника. Для отримання чіпу перед стартом плавального етапу змагань, кожен учасник має пред’явити свій стартовий номер: показати стартовий пакет, наклейку на тілі, або шапочку для плавання, де буде вказано номер. Лише після цього учасник отримує чіп.

[/spoiler] [spoiler title=”20. Що робити учаснику змагань, якщо йому потрібна допомога під час подолання етапу плавання?” style=”fancy” anchor=”Spoiler-2″]

Якщо учаснику необхідна допомога під час плавання, йому потрібно підняти руку над головою та покликати на допомогу.

[/spoiler] [spoiler title=”21. Чи є якісь вимоги чи обмеження щодо велосипеду? Чи можна брати участь у змаганнях на МТБ?” style=”fancy” anchor=”Spoiler-2″]

Брати участь у змаганнях можна на будь-якому велосипеді, головна вимога — на обох колесах мають бути справні гальма.

Також колеса велосипеда не повинні бути оснащеними механізмами, які прискорюють рух.

[/spoiler] [spoiler title=”22. Чи є якісь вимоги щодо екіпірування під час бігу?” style=”fancy” anchor=”Spoiler-2″]

Учасник не має права долати дистанцію з голим торсом, а також з шоломом на голові.

[/spoiler] [spoiler title=”23. Коли учасник повинен принести свій велосипед та екіпірування до транзитних зон?” style=”fancy” anchor=”Spoiler-2″]

Учасник повинен заздалегідь принести свій велосипед та екіпірування для здійснення велозабігу до транзитної зони №1 і екіпірування для бігу до транзитної зони №2.

Для триатлонних стартів учасник має принести своє екіпірування до транзитних зон за день до старту. Учасники спринтерської дистанції можуть принести своє екіпірування також у день старту зранку.

[/spoiler] [spoiler title=”24. Скільки учасників можуть взяти участь в естафеті?” style=”fancy” anchor=”Spoiler-2″]

В естафеті можуть взяти участь троє або двоє учасників.

Якщо учасників троє, тоді кожен з них долає окремий етап змагання (або плавання, або велозаїзд, або біг). Якщо учасників двоє, тоді перший долає один етап на вибір, а другий — два етапи.

Команди можуть бути суто чоловічими, суто жіночими або змішаними.

[/spoiler] [spoiler title=”25. Чи можна змінити порядок учасників в естафеті після реєстрації?” style=”fancy” anchor=”Spoiler-2″]

Так, порядок учасників можна замінити самостійно на сайті в особистому кабінеті.

[/spoiler] [spoiler title=”26. Чи накопичуватиметься кешбек за покупку реєстрації на старти Triathlon Ukraine?” style=”fancy” anchor=”Spoiler-2″]

Так, 10% від вартості кожної придбаної реєстрації зараховуються на особистий кешбек-рахунок учасника.

Тобто, за кожні 10 грн, витрачені на купівлю реєстрації, учасник отримує 1 бонус на кешбек-рахунок. 1 бонус з кешбек-рахунку дорівнює 1 грн.

Витратити накопичені бонуси можна під час купівлі слотів на майбутні заходи.

Також під час реєстрації на старти Triathlon Ukraine можна використовувати кешбек, накопичений за реєстрації на бігові заходи Run Ukraine.

[/spoiler]