• Титульний партнер
  • Організатор
  • Співорганізатор
  • Співорганізатор

Відправка та отримання стартових пакетів

Видача стартових пакетів відбудеться 06.08.22 на Експо.

Учасник повинен отримати замовлений товар в дні видачі стартового пакету. У день видачі стартового пакету право власності на товар переходить до учасника, незалежно від того, з’явився він чи ні. Якщо він не з’явився, організатори беруть на себе збереження товару протягом одного календарного місяця з дня забігу. Протягом календарного місяця з дня забігу учасник може або отримати його безпосередньо від організаторів, або оформити пересилку товару поштою за свій рахунок. Після закінчення одного календарного місяця з дня забігу з організаторів знімається будь-яка відповідальність за збереження товару, і вони отримують право утилізувати його в будь-який момент.

Учасники Змагання отримують стартові пакети особисто за умови пред’явлення стартового листа та документа, що посвідчує особу.

Учасник Змагання, який не мав можливості взяти участь у Змаганні, може отримати стартовий пакет протягом 30 календарних днів після проведення Змагання, в офісі організатора Змагання, повідомивши йому на електронну пошту: [email protected], або залишити прохання надіслати стартовий пакет на вказану адресу.

Доставка стартових пакетів здійснюється за рахунок замовника. За можливості організатор залучає партнерів для надання безкоштовної доставки.

Доставка стартового пакету по Україні

Отримання Стартового пакету по Україні можливо за тиждень до старту користуючись  доставкою компанії “Нова пошта”. Оформлення доставки здійснюється автоматично під час реєстрації або через розділ “Замовлення” в особистому кабінеті https://runukraine.org/user/profile. Вартість доставки стартового пакету – 300 грн (автоматичне повернення відправлення через 7 днів). У випадку запиту на повторне відправлення стартового пакету учаснику необхідно придбати “Сертифікат на повторне відправлення стартового пакету” в онлайн магазині за посиланням http://runukraine.org/shopping та оформити індивідуальну заявку, написавши листа на [email protected], вказавши в темі «Повторне відправлення стартового пакету №Замовлення сертифікату доставки», та надати необхідні дані в листі «Назва проекту, дистанція та стартовий номер учасника».

 

 Міжнародна доставка стартового пакету

Міжнародна доставка стартового пакету можлива протягом 30 днів після дати проведення заходу. Оформлення доставки здійснюється автоматично при реєстрації або через розділ “Замовлення” в особистому кабінеті https://runukraine.org/user/profile. Вартість міжнародної доставки стартового пакету – 700 грн. У випадку запиту на повторне міжнародне відправлення стартового пакету учаснику необхідно придбати “Сертифікат на міжнародну доставку стартового пакету” в онлайн магазині за посиланням http://runukraine.org/shopping та оформити індивідуальну заявку, написавши листа на [email protected], вказавши в темі «Повторне міжнародне відправлення стартового пакету №Замовлення сертифікату міжнародної доставки», та надати необхідні дані в листі «Назва проекту, дистанція та стартовий номер учасника».