• Титульний партнер
  • Організатор
  • Співорганізатор
  • Співорганізатор

Новини

27.04.2022

DRAGON CAPITAL КИЇВ ТРИАТЛОН: 70.3 перенесено на невизначений термін

Друзі, інформуємо вас, що DRAGON CAPITAL КИЇВ ТРИАТЛОН: 70.3, який було заплановано на 7 серпня 2022 року, перенесено на невизначений термін.

 

Просимо звернути увагу, що DRAGON CAPITAL КИЇВ ТРИАТЛОН: 70.3 переноситься, а не скасовується. Усі придбані реєстрації будуть дійсними на нову дату.

 

Через жахливу війну, яку 24 лютого 2022 року росія розпочала проти України, звичне життя кожного українця призупинилося і всі ми не можемо займатися улюбленими справами. Війна змінила наше сьогодення. І зараз у нас одне завдання — разом перемогти ворога.

 

А після перемоги ми знову зберемося під мирним небом, разом гордо співатимемо гімн України на старті, та долатимемо свою “напівзалізну” триатлонну дистанцію на улюблених вулицях Києва. А на фініші фотографуватимемося з медалями та обніматимемося. Адже ми, українці, не боїмося великих викликів.

 

Ми з нетерпінням чекаємо на цю мить! Як і кожен з вас. А поки робитимемо все залежне від кожного з нас, щоб пришвидшити нашу перемогу.

 

Бережіть себе та близьких, підтримуйте один одного та вірте в ЗСУ!

 

Будь ласка, зверніть увагу, що згідно з Правилами змагань, ми не повертаємо кошти за придбані реєстрації. Повернення грошових коштів не проводиться, згідно з Договором публічної оферти, який приймається учасником при реєстрації на захід.

 

З нетерпінням чекаємо на нашу зустріч на старті!

Віримо в наші сили, переможемо разом💙💛