• Титульний партнер
  • Організатор
  • Співорганізатор
  • Співорганізатор

Новини

06.08.2021

Переможець кубку Datagroup СЕО Tri Cup: Вадим Коваленко про триатлон та роботу

Компанія Triathlon Ukraine, яка цього року організувала перший сезон триатлонної серії стартів у Києві, в рамках змагань започаткувала кубок для топ-менеджерів компаній — Datagroup СЕО Tri Cup.

 

Цьогоріч переможцем Datagroup СЕО Tri Cup на DRAGON CAPITAL ОЛІМПІК ТРИАТЛОН КУБОК КИЄВА 2021 та DRAGON CAPITAL ОЛІМПІК ТРИАТЛОН КУБОК КИЄВА 2021 став Вадим Коваленко — топ-менеджер Aurora Premier Hotel, триатлет, марафонець, засновник спортивного клубу Chameleon.

 

В бліц-інтерв’ю Triathlon Ukraine Вадим розказав про те, як прийшов у триатлон і що спорт дає успішному керівнику.

 

Які три риси Ви обов’язково зазначаєте про себе при знайомстві?

 

Ввічливість, пунктуальність, скромність.

 

Як Ви прийшли у триатлон? Чи був у вас базовий спорт, з якого Ви перейшли?

 

Я завжди займався спортом. Спочатку був зал, потім бокс. Якось непомітно для себе почав бігати. Спочатку без системи, без тренера, Garmin і в одних і тих самих кросівках взимку та влітку. Але за якийсь час біг мене настільки захопив, що інші тренування відійшли на другий план. Потім бігу стало не вистачати, і я вирішив спробувати триатлон, а саме — Ironman.

 

Чи впливає заняття триатлоном на Ваші професійні досягнення?

 

Спорт допомагає оцінювати результати, навчитися брати на себе відповідальність, жити без відмовок та виправдань. Як у спорті, так і у бізнесі виграє у кінці той, хто вміє терпіти. У бізнесі так само важливо мати план, чітко його дотримуватися та правильно розраховувати сили.

 

Розкажіть, будь ласка, про Ваш перший триатлонний старт. Яким він був?

 

Мій перший старт у триатлоні — Ironman Turkey 70.3, до якого я готувався протягом двох місяців і фінішував його за 4 год 50 хв. Дистанція виявилася не такою важкою, як я передбачав, саме тому з’явилося бажання взяти участь у повному Ironman.

 

Як давно Ви займаєтеся триатлоном та як знаходите час на тренування та підготовку?

 

Триатлоном займаюся вже чотири роки. Спочатку було складно поєднувати тренування з роботою та родиною, інколи буває по два тренування на день, але зараз мій графік вже адаптований і на все вистачає часу.

 

Ви пройшли два Ironman та чотири “половинки”. Розкажіть про ці старти та Вашу внутрішню мотивацію.

 

Кожен старт — це окрема історія і неймовірні емоції! А головна внутрішня мотивація — це завтра бути краще, ніж вчора.

 

Вітаємо з 1 місцем у Кубку СЕО — Datagroup СЕО Tri Cup та 1 місцем серед чоловіків на основній дистанції DRAGON CAPITAL ОЛІМПІК ТРИАТЛОН КУБОК КИЄВА 2021. Як успішний атлет та топ-менеджер, сформулюйте три правила: для чого триатлон успішному керівнику сьогодні?

 

Дуже дякую за привітання! Своїми першими місцями я зобов’язаний тренерському складу клубу Chameleon, який ми з друзями організували рік тому у Харкові. А з приводу трьох правил, для чого триатлон успішному керівникові, можу виділити наступне: 

1) для здобуття спортивної форми і підвищення витривалості; 

2) для нових знайомств з цікавими людьми; 

3) для того, щоб бути прикладом для своїх колег, друзів і головне — дітей.

 

Нагадаємо, у 2021 році Triathlon Ukraine організувала 4 масштабні старти: 

 

Довідка:

Triathlon Ukraine — це спільний проєкт компанії Run Ukraine та триатлонної команди Sapik Team. У 2021 році Triathlon Ukraine організує 4 старти: змагання з дуатлону та триатлону. У межах кожного старту, окрім основних, будуть також індивідуальні змагання з бігу або плавання.
Титульним партнером цьогорічних стартів Triathlon Ukraine стала інвестиційна компанія Dragon Capital.

 

“Датагруп” — всеукраїнський оператор зв’язку для бізнесу та дому. “Датагруп” є надійним партнером для більшості з-поміж 200 найбільших українських компаній та 98% банків України. “Датагруп” посідає міцну позицію в роздрібному та МСБ-сегментах та є єдиним в Україні постачальником послуг супутникового зв’язку. Компанія надає широкий спектр послуг для бізнесу, включаючи побудову корпоративних мереж, інтернет-послуги та телебачення, доступ до банківських послуг, кібербезпеку та захист від DDoS-атак, послуги телефонії та аутсорсинг контакт-центрів, хмарні послуги та послуги дата-центру. Для приватних користувачів “Датагруп” надає послуги доступу в інтернет, телебачення й телефонії.