• Організатор
  • Співорганізатор

Новини

25.07.2021

DRAGON CAPITAL 70.3 ТРИАТЛОН КУБОК КИЄВА 2021: масштабне завершення першого сезону змагань Triathlon Ukraine

24-25 липня у столиці відбувся завершальний, четвертий, івент дебютного сезону триатлонної серії змагань від Triathlon Ukraine — DRAGON CAPITAL 70.3 ТРИАТЛОН КУБОК КИЄВА 2021, яку цього року започаткували Run Ukraine та Sapik Team.

Переможцями на основній дистанції 70.3, що включала етапи плавання (1,9 км), етап велогонки (90 км) та етап бігу (21 км), стали багаторазовий чемпіон України з триатлону Сергій Курочкін та київська атлетка Лілія Баранівська.

Вже на старті змагань серед чоловіків визначився лідер: Сергій Курочкін пройшов плавальний етап з відривом у 2 хвилини від найближчого суперника — Антона Блохіна, та виграв час у транзитній зоні T1. Проте, на велоетапі Блохін наздогнав лідера гонки та на 60-му км випередив його, завершивши велоетап з відривом у 1 хвилину. Напруження росло, проте Курочкін, завершивши велоетап другим, впевнено та швидко пройшов другу транзитну зону та вийшов на біговий етап знову лідером змагань. Це стало вирішальним у боротьбі за перше місце. В результаті, Курочкін впевнено фінішував дистанцію з відривом у 5 хвилин, не залишивши жодного шансу Блохіну.

У підсумку, Сергій Курочкін виграв на дистанції 70.3 із результатом 3:52:48. Антон Блохін фінішував другим із результатом 4:00:33. Третім став Маляр Дмитро з фінішним часом 4:02:39.

“Я пройшов дистанцію спокійно та рівно, це був тренувальний старт, оскільки я тільки вчора повернувся після змагань в Іспанії. Пройшов усі етапи спокійно, навіть монотонно, в своєму запланованому темпі.

Через два тижні планую стартувати Ironman 70.3 в Гдині (Польща)”, — прокоментував перемогу Сергій Курочкін.

Серед жінок лідерка визначилася одразу: Лілія Баранівська впевнено лідирувала на всіх трьох етапах змагань і фінішувала з часом 4:24:31. Другою стала Анастасія Романець. Її результат — 5:01:06. Третій результат показала Катерина Федорова (5:03:08).

“В цілому я задоволена результатом. Пливла спокійно, на велоетапі під кінець було складніше їхати через вітер, але великих труднощів не було. Бігти було комфортно, це оптимальна для мене температура.

Далі готуюся до змагань на кінець жовтня: планую зробити повний Ironman на Майорці”,— прокоментувала перемогу Лілія Баранівська.

На різних дистанціях заходу DRAGON CAPITAL 70.3 ТРИАТЛОН КУБОК КИЄВА 2021 на старт вийшли близько 600 учасників з України, Турції, Хорватії, Молдови та Угорщини. Біля половини від загальної кількості учасників взяли участь у змаганні на основній дистанції.

Серед відомих особистостей, які взяли участь у заході, був Олександр Сітковський, український легкоатлет, що спеціалізується на марафонському бігу, учасник Олімпійських ігор 2008, 2012 та 2016 років, срібний призер Туринського марафону (2008). На DRAGON CAPITAL 70.3 ТРИАТЛОН КУБОК КИЄВА 2021 Сітковський змагався на дистанції Hoka забіг 5 км, яку подолав за 15:22.

Після цього старту Сітковський їде на літні Олімпійські ігри-2020, що відбудуться з 23 липня по 8 серпня в Токіо, де він долатиме марафонську дистанцію. Марафонський забіг серед чоловіків на Олімпійських іграх-2020 відбудеться 8 серпня.

“Це був старт у тренувальному режимі, я біг своїм темпом, за планом, правда, вийшло трохи швидше. Було спекотно, звичайно, але це було тренування перед Олімпіадою: там за прогнозами теж буде більше 30 градусів. Потрібно звикати до бігу в таку погоду. 5 серпня вже відлітаю в Токіо“, — прокоментував перемогу Олександр Сітковський.

В рамках заходу DRAGON CAPITAL 70.3 ТРИАТЛОН КУБОК КИЄВА 2021

також відбувся індивідуальний HUUB Заплив 1.9 км. У перший день змагань, 24 липня, в рамках заходу на Трухановому острові відбувся Hoka забіг 5 км та дитячі старти. Всі учасники, які подолали свою дистанцію, отримали пам’ятну медаль фінішера.

“Ми це зробили, я у серці радію. Хочеться сказати лише одне: велике дякую! Дякую усім учасникам, команді, спонсорам та партнерам, волонтерам, адміністрації міста, усім, хто повірив у нас.

Мета, яка була поставлена на цей сезон, виконана. Старт від старту ми зростали, і останній став для нас ключовим екзаменом, з яким ми впоралися. Звісно, є що покращувати, але, друзі, я вітаю вас із поверненням триатлону у Київ. До зустрічі на стартах“, — відзначив генеральний менеджер Triathlon Ukraine Дмитро Черніцький.

Найстаршим учасником дистанції “70.3” став 66-річний Ігор Пастух (6:22:11). Наймолодшим учасникам заходу, Давиду Черніцькому та Олександру Ніколаєву, всього по 2 роки, вони здолали 300 метрів у рамках дитячих стартів.

Абсолютні переможці на кожній з дистанцій серед жінок та чоловіків у категорії ПРО отримали грошові винагороди. Призи також отримали переможці у вікових групах та естафеті.

Нагадаємо, у 2021 році Triathlon Ukraine організувала 4 масштабні старти:

Учасники, які подолали 3 або більше стартів серії Triathlon Ukraine отримали загальну медаль фінішера ТРИАТЛОН УКРАЇНА 2021.

Довідка:

Triathlon Ukraine — це спільний проєкт компанії Run Ukraine та триатлонної команди Sapik Team. У 2021 році Triathlon Ukraine організує 4 старти: змагання з дуатлону та триатлону. У межах кожного старту, окрім основних, будуть також індивідуальні змагання з бігу або плавання.
Титульним партнером цьогорічних стартів Triathlon Ukraine стала інвестиційна компанія Dragon Capital.

Dragon Capital — найбільша інвестиційна компанія України, що надає повний спектр інвестиційно-банківських та брокерських послуг для корпоративних і приватних клієнтів. Компанія була заснована у 2000 році і має успішний багаторічний досвід залучення прямих інвестицій в Україну.