• Титульний партнер
  • Організатор
  • Співорганізатор
  • Співорганізатор

Новини

20.07.2021

Запрошуємо на гала-вечірку Triathlon Ukraine 2021

Triathlon Ukraine проведе святкову гала-вечірку на честь завершення першого сезону триатлонної серії стартів у Києві.

 

В програмі заходу — нагородження усіх фінішерів першого сезону Triathlon Ukraine та переможців кубку для топ-менеджерів компаній — Datagroup СЕО Tri Cup. Також на вас чекає неформальне спілкування з організаторами, спортсменами, тренерами і колегами, фуршет, жива музика та чарівний захід сонця на березі Дніпра.

 

Дата: 25 липня

​Місце зустрічі: Perfect Place (м. Київ, Венеціанський острів, пляж Золотий)

Початок: 19:00

Вхід: за списком запрошених

Дрес-код: smart casual

 

Кожен учасник основної дистанції старту DRAGON CAPITAL 70.3 ТРИАТЛОН КУБОК КИЄВА 2021 отримає запрошення у стартовому пакеті (запрошення є перепусткою на одну особу).

 

Запрошення також отримають учасники, які подолали індивідуальну дистанцію, або естафету на трьох стартах Triathlon Ukraine: DRAGON CAPITAL ДУАТЛОН КУБОК КИЄВА 2021, DRAGON CAPITAL СПРИНТ ТРИАТЛОН КУБОК КИЄВА 2021 та DRAGON CAPITAL ОЛІМПІК ТРИАТЛОН КУБОК КИЄВА 2021.

 

Усі бажаючі зможуть придбати запрошення у магазині на сайті 703.triathlonukraine.org.

 

Нагадаємо, у 2021 році Triathlon Ukraine організувала 4 масштабні старти: 

 

Довідка:

Triathlon Ukraine — це спільний проєкт компанії Run Ukraine та триатлонної команди Sapik Team. У 2021 році Triathlon Ukraine організує 4 старти: змагання з дуатлону та триатлону. У межах кожного старту, окрім основних, будуть також індивідуальні змагання з бігу або плавання.
Титульним партнером цьогорічних стартів Triathlon Ukraine стала інвестиційна компанія DRAGON CAPITAL.

 

Dragon Capital — найбільша інвестиційна компанія України, що надає повний спектр інвестиційно-банківських та брокерських послуг для корпоративних і приватних клієнтів. Компанія була заснована у 2000 році і має успішний багаторічний досвід залучення прямих інвестицій в Україну.