• Титульний партнер
  • Організатор
  • Співорганізатор
  • Співорганізатор

Новини

12.07.2021

Запрошуємо на відкрите тренування з плавання та бігу в рамках підготовки до DRAGON CAPITAL 70.3 ТРИАТЛОН КУБОК КИЄВА 2021

Компанія Triathlon Ukraine запрошує на тренування в рамках підготовки до заходу DRAGON CAPITAL 70.3 ТРИАТЛОН КУБОК КИЄВА 2021, який відбудеться 25 липня у Києві.

 

Тренування відбудеться 18 липня у фітнес клубі Green Hills fitness & spa під керівництвом тренерки клубу Sapik Team Анастасії Черненко. На вас чекає заняття у басейні та бігова робота.

 

Анастасія Черненко — чемпіонка України з триатлону, переможниця Ironman, учасниця Чемпіонату Світу IRONMAN Kona; співзасновниця і тренерка команди Sapik Team.

 

Коли: 18 липня 2021

Де: КМ Green Hills, Віта-Поштова, Київська обл.

Для кого: для триатлетів

Час: 10:30-11:50 + нетворкінг та можливість детальніше ознайомитися з клубом

Вартість: безкоштовно

Реєстрація: обов’язкова, кількість місць обмежена 

 

[button url=”https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeXNL2QybReCxO1rUEA9S5qR3N0uqSV-lRTPupXYubZTTadCA/viewform” size=”9″]РЕЄСТРАЦІЯ[/button]

 

Нагадаємо, у 2021 році Triathlon Ukraine організує 4 старти: 

 

 16 травня — DRAGON CAPITAL ДУАТЛОН КУБОК КИЄВА 2021

 23 травня — DRAGON CAPITAL СПРИНТ ТРИАТЛОН КУБОК КИЄВА 2021

 4 липня — DRAGON CAPITAL ОЛІМПІК ТРИАТЛОН КУБОК КИЄВА 2021

 25 липня — DRAGON CAPITAL 70.3 ТРИАТЛОН КУБОК КИЄВА 2021

 

Довідка:

Triathlon Ukraine — це спільний проєкт компанії Run Ukraine та триатлонної команди Sapik Team. У 2021 році Triathlon Ukraine організує 4 старти: змагання з дуатлону та триатлону. У межах кожного старту, окрім основних, будуть також індивідуальні змагання з бігу або плавання.

 

Green Hills — закрите котеджне містечко американського типу з унікальною власною інфраструктурою, до якої входять: інноваційна школа Britannica School з 1 по 12 клас, 2 приватних дитячих садочки, фітнес-центр з басейном, делікатесний міні-маркет і кафе, традиційна американська BBQ-зона, сучасні спортивні та дитячі майданчики. Містечко розташоване у зеленій зоні в 10 км від Києва в напрямку Одеси.

 

Фітнес-клуб Green Hills Fitness & Spa розташований на території котеджного містечка, представляє новий формат спорту і релаксу, який не поступається клубам у центрі міста та аналогів якому немає в передмісті. Для жителів та гостей: тренажерний зал із сучасним обладнанням, 2 басейни – дитячий та дорослий і різноманітні послуги для активного дозвілля та оздоровлення: студії групових занять, SPA – від хамаму до «душу вражень» та дитячий клуб.