• Титульний партнер
  • Організатор
  • Співорганізатор
  • Співорганізатор

Новини

23.06.2021

Дитячі забіги у межах заходу DRAGON CAPITAL 70.3 ТРИАТЛОН КУБОК КИЄВА 2021: реєстрацію відкрито

Команда Triathlon Ukraine відкрила реєстрацію на дитячі забіги у межах заходу DRAGON CAPITAL 70.3 ТРИАТЛОН КУБОК КИЄВА 2021.

 

Дитячі старти відбудуться у суботу 24 липня 2021 року, у переддень основних змагань.

 

Дитячі забіги — чудова можливість долучити дітей до спорту, показати, що біг може бути не лише корисним, а й цікавим. Це можливість дитині проявити себе, позмагатися зі своїми однолітками, відчути атмосферу спортивного свята, отримати свою першу перемогу та заслужену медаль на фініші! Окрім цього, це додаткова можливість батькам та дітям весело та корисно провести час разом.

 

На дитячих забігах передбачено такі дистанції, залежно від вікової категорії:

 

 

Дитячі забіги відбуватимуться на Трухановому острові, а на фініші їх чекатимуть заслужені медалі!

 

Отримуйте незабутні емоції, адже спільні старти — це активний відпочинок всією родиною та можливість розділити радість перемоги разом.

 

Тож, давайте разом виховувати наше майбутнє спортивне покоління!

 

[button url=”https://703.triathlonukraine.org/race/dytyachyj-zabig-300-500-1000-m/” target=”self” style=”default” background=”#2D89EF” color=”#FFFFFF” size=”9″ wide=”no” center=”no” radius=”auto” icon_color=”#FFFFFF” text_shadow=”none”]РЕЄСТРАЦІЯ[/button]

 

Довідка:

 

Triathlon Ukraine — це спільний проєкт компанії Run Ukraine та триатлонної команди Sapik Team. У 2021 році Triathlon Ukraine організує 4 старти: змагання з дуатлону та триатлону. У межах кожного старту, окрім основних, будуть також індивідуальні змагання з бігу або плавання.