• Титульний партнер
  • Організатор
  • Співорганізатор
  • Співорганізатор

Новини

17.06.2021

Спортивний годинник для триатлону. Досвід Данила Сапунова  

Фінський виробник спортивних годинників POLAR підтримав організаторів подій Triathlon Ukraine, спільного проєкту компанії Run Ukraine та триатлонної команди Sapik Team, і став офіційним хронометристом на стартах Triathlon Ukraine у 2021 році.

 

Співзасновник Sapik Team Данило Сапунов, один із найтитулованіших триатлоністів України, поділився своїми враженнями від спортивних годинників Polar.

 

 

“З годинниками Polar я тренируюсь дуже давно. Я займаюся триатлоном з 1998 року, і десь у 1999 році у мене з’явився перший спортивний годинник, а тоді це була надзвичайна рідкість. Це був великий годинник з червоною кнопкою по центру, який виглядав дуже круто та стильно.

 

Зараз я тренуюсь з Polar Vantage V, до них у мене були Polar V800. Тому на особистому досвіді можу сказати, що Polar — дійсно надійний годинник, який жодного разу мене не підводив”, — розповів Данило Сапунов.

 

Сапунов відзначив, що у годиннику Polar Vantage V точний GPS-датчик, який чітко вимірює дистанцію, і хороший акумулятор: його заряду вистачить на повну дистанцію Ironman. 

 

Також важливо, що чітко налаштована відкрита вода. Polar міряють відкриту воду практично ідеально. Також годинник зручно синхронізувати з тренувальною програмою TrainingPeaks, де можна проводити аналіз тренувань і працювати з різноманітною статистикою: частота кроку, частота гребків, відстежувати, на якій ділянці піднявся пульс, де збільшилася швидкість тощо. 

 

 

Розклад заходів Triathlon Ukraine у 2021 році:

 

 

Довідка:

POLAR — лідер та піонер в області моніторингу серцевого ритму, трекерів активності та тренувальних комп’ютерів. Маючи за плечима майже 40-річний досвід роботи і горде спадщину інноваційних досліджень в області фізіології та спортивної медицини, компанія орієнтована на всі рівні фізичної підготовки, пропонуючи великий асортимент пристроїв, що включає велосипедні комп’ютери, спортивні годинники і трекери активності, тренувальні програми та онлайн-сервіси.

 

Відзначені численними нагородами тренувальні комп’ютери POLAR є вибором номер один серед споживачів у всьому світі, вони продаються через мережу компаній-дистриб’юторів, що мають більше 35 000 торгових точок. Штаб-квартира POLAR розташована поруч з містом Оулу в Фінляндії, POLAR здійснює свою діяльність більш ніж у 80 країнах світу.

 

Triathlon Ukraine — це спільний проєкт компанії Run Ukraine та триатлонної команди Sapik Team. У 2021 році Triathlon Ukraine організує 4 старти: змагання з дуатлону та триатлону. У межах кожного старту, окрім основних, будуть також індивідуальні змагання з бігу або плавання.