• Титульний партнер
  • Організатор
  • Співорганізатор
  • Співорганізатор

Новини

21.05.2021

«Датагруп» і Triathlon Ukraine розпочинають співпрацю та започатковують кубок для топ-менеджменту – Datagroup СЕО Tri Cup

Організатор серії тріатлонних стартів Triathlon Ukraine та всеукраїнський оператор зв’язку для бізнесу та дому компанія «Датагруп» оголошують про співпрацю в межах трьох стартів у 2021 році та започатковують новий кубок для топ-менеджерів компаній – Datagroup СЕО Tri Cup.

 

Змагання відбуватимуться в межах таких подій:

за підсумками яких визначатимуться найшвидші топ-менеджери та власники бізнесу – 1,2,3 місця серед жінок та чоловіків.

 

«Ми раді стати офіційним партнером цієї яскравої серії спортивних подій у Києві. Наша компанія вже декілька років поспіль підтримує популяризацію спорту як в Україні загалом, так і в корпоративному секторі зокрема. Цього року разом із Triathlon Ukraine в межах Спринт, Олімпік, 70.3 нами започатковано Кубок СЕО (Datagroup CEO TRI CUP), створений для учасників забігів категорії «Топ-менеджмент/власники бізнесів». Кубок покликаний об’єднати активний український топ-менеджмент та сприяти нетворкінгу лідерів компаній, що розвивають бізнес в Україні та впроваджують здоровий та активний спосіб життя в корпоративну культуру компанії», – підкреслює Михайло Шелемба, СЕО «Датагруп».

 

«Розвиваючи триатлонну серію, нам цікаво створювати формат події, який буде цікавим як професійним атлетам, так і любителям. Я щиро радий, що «Датагруп» приєдналися до триатлонної серії в якості офіційного партнера. Разом нам вдасться створити класну колаборацію. Datagroup СЕО Tri Cup – це продукт, орієнтований на любителів, на топ-менеджмент компаній. Наша ціль – зібрати весь триатлонний топ-менеджмент в Україні та розповісти про успіх цих людей і про те, як спорт допомагає їм бути тими, ким вони сьогодні є. Із топ-менеджменту зазвичай починає формуватися здорова спортивна культура в компаніях, тож кубок як майданчик для такого нетворкінгу – це наша можливість популяризувати тріатлон і спорт загалом», коментує партнерство генеральний менеджер Triathlon Ukraine Дмитро Черніцький.

 

Щоб взяти участь у кубку, необхідно під час реєстрації у категорії «професія» вказати «топ-менеджер або власник бізнесу» та фінішувати на повній дистанції одного із заходів (Спринт, Олімпік або 70.3). 

 

Церемонія нагородження відбудеться 25 липня після завершального етапу серії.

 

Довідка:

 

«Датагруп» всеукраїнський оператор зв’язку для бізнесу та дому. «Датагруп» є надійним партнером для більшості з-поміж 200 найбільших українських компаній та 98 % банків України. «Датагруп» посідає міцну позицію в роздрібному та МСБ-сегментах та є єдиним в Україні постачальником послуг супутникового зв’язку. Компанія надає широкий спектр послуг для бізнесу, включаючи побудову корпоративних мереж, інтернет-послуги та телебачення, доступ до банківських послуг, кібербезпеку та захист від DDoS-атак, послуги телефонії та аутсорсинг контакт-центрів, хмарні послуги та послуги дата-центру. Для приватних користувачів «Датагруп» надає послуги доступу в інтернет, телебачення й телефонії.

 

Triathlon Ukraine — це спільний проєкт компанії Run Ukraine та триатлонної команди Sapik Team. У 2021 році Triathlon Ukraine організує 4 старти: змагання з дуатлону та триатлону. У межах кожного старту, окрім основних, будуть також індивідуальні змагання з бігу або плавання.