• Титульний партнер
  • Організатор
  • Співорганізатор
  • Співорганізатор

Новини

12.05.2021

Бренд HUUB став партнером запливів на стартах Triathlon Ukraine у 2021 році

З радістю повідомляємо, що британський бренд товарів для триатлону — HUUB став партнером запливів на трьох стартах Triathlon Ukraine у 2021 році:

 

 

В рамках кожного з цих заходів, окрім основних дистанцій, відбудуться також індивідуальні запливи, які підтримає HUUB.

 

HUUB — британський бренд, який вже багато років спеціалізується на професійній екіпіровці для триатлону та відкритої води, та зарекомендував себе, як надійний помічник триатлетів у всьому світі. Розробники та тестувальники з лабораторії HUUB M.A.D. якнайкраще знають, що необхідно спортсмену для відмінного результату. Тому ми пишаємося, що саме ця марка підтримає старти Triathlon Ukraine.

 

“Ми раді, що дебютний сезон Triathlon Ukraine підтримав HUUB — бренд із світовим ім’ям. Впевнені, що наша співпраця буде плідною та продуктивною, і спільними зусиллями ми популяризуватимемо триатлон в України та зможемо вивести його на найвищий міжнародний рівень“, — коментують партнерство в Triathlon Ukraine.

 

“Для нас велика радість та честь підтримати змагання з триатлону та максимально забезпечити спортсменів усім необхідним для стартів. Ми переконані, що партнерство HUUB Ukraine з Triathlon Ukraine буде сприяти розвитку триатлону в Україні. До зустрічі на стартах!” — говорять про партнерство у HUUB.

 

В рамках івенту СПРИНТ ТРИАТЛОН КУБОК КИЄВА відбудеться HUUB Заплив 1.5 км, в рамках ОЛІМПІК ТРИАТЛОН КУБОК КИЄВАHUUB Заплив 3 км, а на змаганнях 70.3 ТРИАТЛОН КУБОК КИЄВА заплановано HUUB Заплив 3.8 км та HUUB Заплив 1.9 км. Учасник кожного з цих запливів отримає заслужений трофей — пам’ятну медаль на фініші.

 

Завдяки ініціативі організаторів та допомозі партнерів, ці заходи дадуть змогу атлетам не лише перевірити свої сили, а й відчути себе частиною великого спортивного ком’юніті. Це особливо важливо, коли більшість з нас вже понад рік тренуються ізольовано від команд та однодумців.

 

Розклад запливів:

 

Довідка

HUUB — британський бренд, який спеціалізується на професійній екіпіровці для триатлону та відкритої води.

Triathlon Ukraine — спільний проєкт організаторів Run Ukraine та триатлонної команди Sapik Team. У 2021 році Triathlon Ukraine проведе свій перший сезон і організує 4 старти.