• Титульний партнер
  • Організатор
  • Співорганізатор
  • Співорганізатор

Новини

11.05.2021

POLAR – офіційний хронометрист на стартах Triathlon Ukraine у 2021 році

Цьогоріч організатор стартів з триатлону — Triathlon Ukraine — проведе свій перший сезон і організує чотири заходи: змагання з дуатлону та триатлону. 

 

Фінський виробник спортивних годинників POLAR підтримав організаторів подій Triathlon Ukraine і став офіційним хронометристом на стартах Triathlon Ukraine у 2021 році:

 

 

“Є партнерство, яке переростає у щось більше, ніж просто рекламні прояви. Одним із них сьогодні є співпраця з Фітнес Дом, брендом POLAR. Наші цінності співпадають в тому, що нам важливо не лише проявляти, рекламувати сам бренд, але важливо також виховувати культуру відповідальних тренувань, розуміння особистих пульсових зон. Ми свідомо та відповідально працювали у цьому напрямку через лекції з бігу, так само працюватимемо і у триатлоному напрямку”, — прокоментував партнерство генеральний менеджер Run Ukraine Дмитро Черніцький.


“Минулий рік навчив нас, що іноді певні речі мають розвалитися, перш ніж нарешті стати на свої місця. Ми всі стикалися з невдачами: хвороби, локдаун, скасовані змагання тощо. Але ми знову тут, на старті спортивних подій, і це найважливіше. Зараз саме час формувати цілі, пристосовуватись до сучасних реалій та будувати нові звички.

Ми робили паузу. Та час повертатись, щоб знову ставати сильнішими.
Polar і Run Ukraine однодумці вже третій рік поспіль. Наша головна мета зараз — масово підтримувати та розвивати фізичну культуру та спорт.

Кожен крок, кожен кілометр дистанції та удар серця будуть пораховані, доки ви наближаєтесь до здоровішого себе”, — коментує директор представництва Polar в Україні Сергій Матієнко.

 

Довідка:

 

POLAR — лідер та піонер в області моніторингу серцевого ритму, трекерів активності та тренувальних комп’ютерів. Маючи за плечима майже 40-річний досвід роботи і горде спадщину інноваційних досліджень в області фізіології та спортивної медицини, компанія орієнтована на всі рівні фізичної підготовки, пропонуючи великий асортимент пристроїв, що включає велосипедні комп’ютери, спортивні годинники і трекери активності, тренувальні програми та онлайн-сервіси.

Відзначені численними нагородами тренувальні комп’ютери POLAR є вибором номер один серед споживачів у всьому світі, вони продаються через мережу компаній-дистриб’юторів, що мають більше 35 000 торгових точок. Штаб-квартира POLAR розташована поруч з містом Оулу в Фінляндії, POLAR здійснює свою діяльність більш ніж у 80 країнах світу.

 

Triathlon Ukraine — це спільний проєкт компанії Run Ukraine та триатлонної команди Sapik Team. У 2021 році Triathlon Ukraine організує 4 старти: змагання з дуатлону та триатлону. У межах кожного старту, окрім основних, будуть також індивідуальні змагання з бігу або плавання.