• Титульний партнер
  • Організатор
  • Співорганізатор
  • Співорганізатор

Новини

02.04.2021

Бренд Specialized став партнером велоетапів у межах чотирьох стартів від Triathlon Ukraine

Заїзд на велосипедах — один із етапів змагань з дуатлону й триатлону, які у 2021 році організує компанія Triathlon Ukraine. Партнером заходів на велоетапі став світовий лідер велоіндустрії — бренд Specialized

 

«У 2021 році Triathlon Ukraine проведе свій перший сезон. І на цьому етапі дуже важливо мати союзників, які крокують з тобою поруч і готові разом створювати масштабні спортивні івенти, які змінюють життя учасників, як на фізичному, так і на ментальному рівнях. І ми раді, що знайшли таких союзників, як бренд Specialized, який став партнером велоетапів у межах чотирьох з п’яти стартів сезону», — коментують партнерство у Triathlon Ukraine.

 

Specialized — американський бренд, якому належать інноваційні розробки, загартовані на дорогах перегонів Світового Туру, Туру де Франс, іспанської Вуельти, італійської Джиро та інших. Більшість моделей велосипедів Specialized створені саме для професійних перегонів. У 2021 році бренд підтримав компанію Triathlon Ukraine і став партнером велоетапів на змаганнях ДУАТЛОН КУБОК КИЄВА, СПРИНТ ТРИАТЛОН КУБОК КИЄВА, ОЛІМПІК ТРИАТЛОН КУБОК КИЄВА, 70.3 ТРИАТЛОН КУБОК КИЄВА.

 

«Початок сезону обіцяє бути насиченим для спортсменів, завдяки стартам Triathlon Ukraine. Тож команда Specialized в України з радістю долучилась до змагань в якості партнера велоетапів. Кожен старт, кожна дистанція потребує не лише сумлінної підготовки від спортсменів, а й належної підготовки їх спортивного спорядження. Ми раді допомогти як спортсменам, так і організаторам у досягненні найкращих результатів. Бажаємо всім учасникам вдало виступити у змаганнях!»коментують партнерство у Specialized.

 

У межах комплексних змагань з дуатлону й триатлону учасники долатимуть на велосипеді різні дистанції від 20 км до 90 км. Найменшу дистанцію, тобто 20 км, можна проїхати під час заходу ДУАТЛОН КУБОК КИЄВА та СПРИНТ ТРИАТЛОН КУБОК КИЄВА. 40 км — під час заходу ОЛІМПІК ТРИАТЛОН КУБОК КИЄВА, а 90 км — під час заходу 70.3 ТРИАТЛОН КУБОК КИЄВА.

 

Загалом розклад стартів з велоетапом, партнером якого є бренд Specialized, виглядає так:

 

Тобто розпочати сезон великих перемог можна вже 18 квітня на змаганнях з дуатлону. Чекаємо тебе на старті!

 

Довідка

Specialized —  Світовий лідер велоіндустрії, за яким стоїть безліч спортивних перемог.

Triathlon Ukraine — спільний проєкт організаторів Run Ukraine та триатлонної команди Sapik Team. У 2021 році Triathlon Ukraine проведе свій перший сезон і організує 5 стартів. 

 

Партнер забігів — Specialized 

Організатор — Triathlon Ukraine

 

Контакти:

 

Анастасія Бойко

тел: +380 95 877 2847

email: [email protected] 

 

Вікторія Веремієнко

моб.тел: +380 67 995 27 67

email: [email protected]