• Титульний партнер
  • Організатор
  • Співорганізатор
  • Співорганізатор

Для ЗМІ

29.12.2020

Кожен може стати залізною людиною: стартувала реєстрація на заходи Triathlon Ukraine

 

Ви чекали на це — і ось цей день настав. 

Ми відкриваємо реєстрацію на три крутезні триатлонні заходи, які відбудуться у центрі Києва у 2021 році!

 

Triathlon Ukraine — це спільний проєкт Run Ukraine та триатлонної команди Sapik Team. У першому триатлонному сезоні Triathlon Ukraine в 2021 році заплановано 5 заходів: з акватлону, дуатлону та три триатлонних старти на різних дистанціях.

 

Сьогодні ми відкрили реєстрацію на триатлонні старти, які відбудуться у 2021 році у центрі Києва:

 

“З 2010 року ми розбудовували бігову культуру в Україні. Сьогодні перед нами стоїть нове завдання: упродовж найближчих 5 років ми плануємо зробити триатлон в Україні більш популярним та масовим, — зазначив генеральний менеджер Run Ukraine Дмитро Черніцький. — Ми хочемо, щоб стартів в Україні було більше, а самі вони були якісними та безпечними для учасників. Триатлон має зайняти почесне авторитетне місце серед масових стартів України та східної частини Європи”.

 

Триатлон – це порівняно молодий вид спорту, який швидко розвивається і захоплює нових прихильників. Він поєднує етапи плавання, велогонки та забігу, які учасник має подолати послідовно, один за одним. Поряд з досвідченими триатлетами у змаганнях зможуть взяти участь і спортсмени-аматори, які готові кинути собі подібний виклик та випробувати межі можливого.

“Кожен може зробити частинку Ironman. Відкрити триатлон для себе з маленьких кроків, таких як акватлон і дуатлон, — вважають в Sapik Team. — Долаючи себе у спорті, ми відкриваємо нові можливості у житті”.

 

Усі три триатлонні заходи відбудуться у центрі Києва. Спортсмени стартуватимуть на Набережному шосе, а фініш бігового етапу розташовуватиметься на Контрактовій площі.

У межах Sprint Triathlon Kyiv Cup 2021 також відбудеться Чемпіонат України з триатлону на спринтерській дистанції, який не проходив у Києві останні шість років.

 

Контакти:

Анастасія Руссу

моб.тел: +380 50 1781168

email: [email protected]

Вікторія Веремієнко

моб.тел: +380 67 995 27 67

email: [email protected]